Adresa

Proč zvolit klimatizaci?

Konečně se vyspíte


Ložnice a dětské pokoje jsou ve většině rodinných domů umístěny v podkroví, kde bývá v létě horko. Nezabráníte tomu ani zesílenou tepelnou izolací. Teplo jde nahoru z celého domu a tam se drží. Nevyvětráte ho ani střešním oknem, za kterým je rozpálená střecha. Na spánek je naopak vhodné chladnější klima.

Je zarážející, že klimatizací je dnes již vybavené téměř každé auto, ale v létě se většina lidí pořádně nevyspí. Klimatizace je dnes cenově dostupná, rádi vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku.
 

Klimatizace levně topí


Všechny klimatizace dokáží nejen chladit, ale také velmi úsporně vytápět. Běžně se používají pro přitápění na jaře a na podzim. Při správném dimenzování je používáme i jako celoroční vytápění například hotelů, kanceláří, skladů, výrobních prostor a rodinných domů.

Stejně jako většina ostatních tepelných čerpadel odebírají teplo z okolního prostředí. Výhodou jsou nízké pořizovací a provozní náklady.
 

100% pracovní výkon


Je obecně známé a mnoha výzkumy dokázané, že při neúměrně vysoké teplotě rapidně klesá pracovní výkon. Instalací klimatizace do kanceláří a jiných provozoven zlepšíte výsledky práce, snížíte chybovost, zlepšíte atmosféru a tím i finanční  výsledky společnosti.

Zvýšíte si také kredit u kolegů a zaměstnanců, protože se o ně staráte děláte pro ně maximum. Klimatizace je dnes cenově dostupná a můžete ji použít i pro úsporné vytápění na principu tepelného čerpadla.

Novinky

Analýza rizika

12.11.2014

Dnešním dnem jsme rozšířily činnost o Analýzu rizika pro vnější a vnitřní systém ochrany před bleskem. 
Analýza rizika je nutná pro vydání kolaudačního rozhodnutí.

Elektroinstalace a revize

02.04.2014

Naše společnost rozšiřuje čínnost o montáže elektroinstalací a o revize elektrických zařízení a hromosvodů.Anketa

Jakou značku klimatizace preferujete?

Počet hlasujících: 44